Nieuwsbericht
Vernieuwde Hypotheek Aflos Verzekering BNP Paribas
Beste relatie,
BNP Paribas Cardif heeft hun Hypotheek Aflos Verzekering vernieuwd, en bovendien nog altijd af te sluiten via ons!
Met enkele wijzigingen is de verzekering nu beschikbaar voor de meerderheid van de huiseigenaren in Nederland.
Hypotheek Aflos Verzekering nu ook af te sluiten bij lopende hypotheken
De vernieuwde Hypotheek Aflos Verzekering sluit je nu af op ieder gewenst moment. Ook bij een lopende hypotheek. Én je bent samen met jouw klant vrij in het kiezen van de hoogte van de eenmalige uitkering.
Meer adviesmogelijkheden
Door de verzekering beschikbaar te maken bij lopende hypotheken, kun je de verzekering ook op een later, rustiger moment bespreken met jouw klanten. Daarnaast leent de verzekering zich nu ook uitstekend voor nazorgtrajecten. Jullie kiezen bovendien nu zelf de hoogte van de aflossing tot maximaal 60% van de hypotheekschuld met een minimum van € 25.000 en een maximum van € 150.000.
Meld je aan voor een van onze interactieve webinars
Ik vertel je graag meer over de vernieuwde Hypotheek Aflos Verzekering. Daarom organiseren we de komende periode verschillende webinars. We praten je in een half uur bij en je krijgt uitgebreid de mogelijkheid om vragen te stellen.
Aanmelden gaat via onderstaande link: